Send us request

Name (required)

Email (required)

Telephone

Attach file

Your message

Избирайки това поле, Вие се съгласявате ние да обработваме вашите данни за посочената цел, както и декларирте,че сте запознати и съгласни с политиката за защита на личните данни.

Central Office – Sofia city

Contacts

National telephone: 0700 310 01

Central Office – Sofia City

Address: 25 Vasil Levski Blvd.

Working hours: Mon – Fri 8:30 – 18:00

Offices of PREVODACHI.EU in the country


  
Sofia cityHeadquarters ap.3, fl.1, 25 Vasil Levski Blvd. +359 2 448 4027 info@prevodachi.eu
Sofia city – 5 Dondukov Bldv.. fl.2, entr. V, 5 Dondukov Blvd. +359 2 448 4021 info@prevodachi.eu
City of Varna Parizhka Komuna Str. +359 886 305 006 varna@prevodachi.eu
City of Plovdiv 31 Rakvski Str. +359 32 585 458 plovdiv@prevodachi.eu
City of Plovdiv – Copy Center Multiplace 39А Sankt Peterburg Blvd. +359 898 866 445 plovdiv2@prevodachi.eu
Town of Burgas 1 fl.1, entr. 2, 1 Bulair Str. +359 56 530 130 burgas@prevodachi.eu
Town of Targovishte 31 Bratya Miladinovi Str. +359 887 618 575 targovishte@prevodachi.eu
Town of Stara Zagora 56 Gadston Str. +359 42 993 465

+359 899 840 588

stz@prevodachi.eu
Town of Kazanlak № 3 Sevastopolis Sq. + 359 431 631 72 kazanlak@prevodachi.eu
Town of Pazardzhik № 4 Bulgaria Blvd. +359 34 987 071 pz@prevodachi.eu
Town of Pazardzhik – office 2 10 Tsar Osvoboditel Blvd. +359 34 987 071 pz@prevodachi.eu
Town of Silistra ул. Симеон Велики 17 +359 86 820 214 silistra@prevodachi.eu
Town of Razgrad 13 Vardar Str. +359 84 662 117 razgrad@prevodachi.eu
Town of Vidin II 1 Tsar Aleksandar Str. +359 94 600 224 vidin@prevodachi.eu
Town of Dobrich 24 Dunav Str. +359 887 311 711 dobrich@prevodachi.eu
Town of Ruse 9А Reogi S. Rakovski Str. +359 82 822 500 ruse@prevodachi.eu
Town of Blagoevgrad 12 Georgi Izmirliev Str. +359 89 830 3401 blagoevgrad@prevodachi.eu
Town of Pavlikeni 1 Vasil Levski Str. +359 98 880 1734 pavlikeni@prevodachi.eu
Town of Popovo 110 Bulgaria Str. +359 89 875 4168 popovo@prevodachi.eu
Town of Svilengrad 58 Bulgaria Blvd. +359 888 955 777 svilengrad@prevodachi.eu
Town of Sevlievo 8 Hristo Spiridonov Str. +359 879 021 637 sevlievo@prevodachi.eu
Town of Peshtera 54 Mihail Takev Str. +359350 6 62 30 peshtera@prevodachi.eu

 

[Total: 0    Average: 0/5]